הרשם התחבר

מצלמות נסתרות להגנה ביתית

מצלמות נסתרות להגנה ביתית

ציוד ריגול מקצועי קיבל שם דבר בשנים האחרונות ובמיוחד בעת האחרונה. אנשים פונים לרכישת מערכות אבטחה וציוד מקצועי משלל רב של סיבות כאשר המטרה העיקרית היא החדרה של תחושת ביטחון אישי עבור כל השוהים במרחב. מצלמות נסתרות התחילו את דרכן בנבכי קניונים, צמתים, כבישים ראשיים ובנייני משרדים ולאט לאט החלו לחלחל אל תוך המרחב הביתי בצורות שונות כמו מצלמות מטפלת עבור פעוטות, ילדים ואף קשישים.

מצלמות נסתרות מתפתחות במשך כבר עשרות שנים, עוד מעידן המלחמה הקרה ובואם של מרגלים בינלאומיים והמרוץ כיום הביא אותם, בגניבה, לידי מכשירים זעירים, מתוחכמים במיוחד, בעלי מאפיינים אופטימליים – כל מה שצריך על מנת לקבל תמונה איכותית ומלאה על הסביבה הביתית.

מצלמות נסתרות להגנה ביתית

למה מתקינים מצלמות נסתרות בבית?

הבית – המקום הבטוח עלי אדמות. אבל, האם הוא כזה באמת? כמו כל מקום, גם הבית אינו חף מפשעים העלולים להתרחש ולחדור פנימה. לעיתים הפשעים יבואו מבחוץ במסווה של פריצות, גניבות וונדליזם, ולעיתים הם יתרחשו מבפנים על ידי אנשים המופקדים על השמירה של היקרים מכל. בכל מקרה, התקנן של מצלמות נסתרות ניידות לבית מתרחשת ממספר סיבות:

1. השגחה על עוזרות ומטפלות המגיעות במטרה לנקות את הבית, להיות עם הילדים כאשר ההורים בעבודה, השגחה על קשישים וטיפול בהם. מצלמות נסתרות לבית נותנות תמונה ואור גדול על כל מה שקורה 24 שעות ביממה.

2. השגת עדות מצולמת ומוקלטת בזמן של פריצה לבית. פושעים יכולים להבחין במערכת של מצלמות אבטחה ולנטרל אותן מאחר והן גלויות לעין. אבל, מצלמות נסתרות יכולות בהחלט לשמש כמצלמות של מערכת אבטחה ובגלל העובדה כי הן מוסלקות בחפצים נורמטיביים לגמרי, לא ניתן להבחין בהן ולסגור אותם. העדויות המצולמות משמשות כעדות קבילה מול בלשי המשטרה ואף בערכאות משפטיות.

3. שעות הלילה אינן שעות חפות מפשע והתקנה של מצלמות נסתרות לשימוש ביתי יכולה לסייע לראות מה מתחולל בבית ובחצר או בגינה בכל עת. ישנם דגמים רבים של מצלמות נסתרות לראיית לילה המגיעות עם עדשת IR וחיישני תזוזה. אלמנטים אלו מגבירים, לא רק את יכולת הצילום, כי אם גם את זמן הצילום. כיום, ניתן לרכוש מצלמות נסתרות עם אפקט “אור כוכבים” המקנה אפשרות צילום חדה וברורה ביותר גם אם ישנה נקודת אור קטנה מאוד.

4. מעקב אחרי חיות מחמד כאשר אין אף אחד בבית. אפשר להתקין מצלמות נסתרות ברחבי הבית ואף בגינה במטרה לעקוב אחר חיית המחמד בין אם היא לבדה בבית בשעות היום או כאשר היא הושארה בחסות דוגיסיטר למספר ימים. את המצלמות ניתן למקם ספציפית באזורים שבו היא נמצאת.

5. מצלמות נסתרות מותקנות כחלק מביטוח הרכוש הדירתי. חברות ביטוח רבות מחפשות אחר אמצעי הגנה ביתיים ואף מעניקות הנחות אם ישנה מערכת אבטחה. בדיוק כמו שכלבים מהווים אמצעי הגנה מוכר בחברות הביטוח, כך גם מצלמות נסתרות לצרכי אבטחה. אם המחשבה הכספית עולה ונראה כי עלותן של המצלמות הללו גבוהה, אזי בפוליסת הביטוח מתקבלת הנחה שמשתלמת לטווח הרחוק.

מצלמה נסתרת לבית

טיפים להתקנת מצלמות נסתרות לבית

רכשתם מצלמות נסתרות לבית והחלטתם להתקין אותם. מה כדאי לדעת על המצלמות כדי לתרום ולהגביר את האיכות שלהן?

תאורה

זה לא ממש משנה איזו מצלמה נסתרת החלטתם לרכוש. בעת ההצבה שלה צריך לחשוב בראש ובראשונה על מצב התאורה באזורים הנבחרים. בגלל שהמצלמות עצמן מוסלקות בחפצים שונים, יש לחשוב היטב מהי רמת וכמות האור בחדר, במיוחד אם מקום המחבוא הוא הטוב ביותר. יש לזכור כי ברוב המוחלט של הפעמים לא תוכלו לשלוט במיקום התאורה ולכן בחרו מקום טוב בעל אור טבעי ונסו את המצלמה.

מיקום מצלמה

המחשבה על מיקום של מצלמות נסתרות ברחבי הבית מביאה מחשבה רבה וארוכה היכן לשים אותם, באיזה גובה, איך למקם את העדשה ועוד. אבל, מעבר לכך, יש בבית גם מקומות פחות מרכזיים וגם שם יש לחשוב על מיקום מצלמה נסתרת – חדרי מעבר, כניסה ומסדרונות.

מצב צילום מיטבי

מצלמות נסתרות קיימות עם המון מאפיינים ותכונות כמו צילום מחזורי ללא הפסקה מרגע ההפעלה או צילום עם חיישן תזוזה. לשתי האפשרויות הללו יתרונות רבים וההחלטה בין השניים תלויה בצרכים האישיים. אם מדובר במעקב רצוף אחר מטפלת אז כדאי שההקלטה תהיה רצופה ללא הפסקות. אבל, כאשר רוצים צילום מוקלט של אירוע פריצה – כאן יש להיעזר בחיישני התזוזה אשר יפעילו את המצלמה רק כאשר תכנס דמות חשודה לסביבה בשעות לא סבירות או כאשר אין איש בבית.

מצלמות סמויות לבית

צילום בראיית לילה

המחשבה הראשונה היא שאם יש למצלמה יכולת של צילום לילי, אז הכוונה היא שהמצלמה מקליטה בחושך מוחלט. טעות גדולה! כמו כל מצלמה, גם עדשת המצלמה הנסתרת זקוקה למקור של אור על מנת להפיק תמונה ברורה. מה שכן, אין צורך באור חזק וישנן מצלמות רבות המסוגלות להביא איכות גבוהה של צילומים מנקודות אור קטנות.

צילום ניסיון

אולי אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות אחרי התקנתן של מצלמות נסתרות הוא להריץ אותן ולראות מה מתקבל. הטסט עבור המצלמות הללו יכול לעזור למטב את המיקום, התאורה ואת המאפיינים של המצלמה. במעבר לכך, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום זה כדי להתאים באופן אישי את המצלמות ואת התקנתן ברחבי הבית. בעת הרכישה של מערכת המצלמות ניתן כבר אז להבין היטב מה כמות המצלמות והיכן יש למקם אותם בבית והכל בהתאמה אישית.

לקוחות מספרים עלינו

יש המון מוצרים באתר וניראה שהוא מתעדכן בעוד מוצרים כל פעם שאני נכנס והמחירים ללא תחרות!
shahar ben zion
shahar ben zion
20/12/2022
מחירים הוגנים ביותר והגיע די מהר. ממליצה!
sharon agronov
sharon agronov
04/12/2022
שירות אדיב ומהיר
מיטל יעקובי
מיטל יעקובי
19/10/2022
שירות ומענה מהיר מוצרים איכותיים
Eden Azulay
Eden Azulay
13/10/2022
spy logo
Call Now Button