הרשם התחבר

מצלמת מטפלת

בימינו, כל הורה היוצא מהבית, בין אם לעבודה ובין אם לכל מטרה אחרת, רוצה לוודא שילדו, אשר נשאר בבית עם המטפלת, בטוח, מוגן ומטופל היטב. ואומנם, רבים מאתנו כבר לא יכולים להרגיש וודאות מסוג זה, לאור מקרי ההתעללות בילדים או בקשישים, שנחשפים בתקופה האחרונה במדיה.

אז מה עושים? מעבר לבדיקת הרזומה של המטפלת ושיחת הכרות מעמיקה אתה שמסתכמת בקביעת נהלים ברורים בנוגע לטיפול בילד, בא לעזרת ההורים פתרון טכנולוגי: התקנת מצלמת מעקב זעירה בתוך הבית.  המצלמה מצלמת ומקליטה את כל מה שמתרחש בחלל בו הותקנה, וההורים, צופים בהקלטות באופן קבוע – בין אם לאחר החזרה מעיסוקינו ובין אם בזמן אמת, באמצעות התחברות אונליין במחשב או בנייד לממשק המצלמה.

מצלמות מטפלת

מצלמת מטפלת הוכיחה את יעילותה פעמים רבות, כאשר באמצעותה “נתפסו על חם” אנשי מקצוע רבים אשר היו אמורים לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית של יקרים לנו מכל – הילדים הצעירים והורינו הקשישים. ומכיוון שכל מטפלת חדשה או כל איש או אשת מקצוע שנמצאים בביתנו כאשר אנחנו בחוץ מודעים לכך שייתכן והם במעקב, הסיכוי שיתנהגו באופן לא תקין יורד באופן משמעותי. כך שלמעשה, מצלמות נסתרות משמשות הן ליצירת תחושה של שקט נפשי עבור ההורים והן כאמצעי הרתעה יעיל עבור המטפלים.

חשוב לציין כי מצלמת אבטחה למטפלת המותקנת בבית פרטי הינה חוקית ואינה מהווה עבירה על חוקי חדירה לפרטיות. יחד עם זאת, כאשר המצלמה אינה רק מצלמת אלא גם מקליטה סאונד, מתעוררת סוגיה משפטית הקשורה לחוק האזנת סתר. כך או אחרת, ברכישת המצלמה הנסתרת למטפלת, יש לוודא כי היא עומדת בדרישות החוק.

מפרט טכני למצלמת מטפלת איכותית

כדי שנוכל להיות בטוחים באמת שכל מה שמתרחש בבית תחת שליטתנו, עלינו לרכוש מצלמה נסתרת (ולפעמים יותר מאחת) שאכן תעמוד בסטנדרטים גבוהים בנוגע לאמינות, לאפשרויות הצילום ולנוחות השימוש.

מצלמה סמויה

הסוג הפופולארי של מצלמת מטפלת המיועדת להסתרה בתוך אביזר ביתי כלשהו, כמו שעון קיר, מנורה, מאוורר או מערכת גלאי עשן לכיבוי האש. היתרון המשמעותי של מצלמה מסוג זה הינו הסיכוי הקטן שהמטפלת תצליח לגלות אותה. אך יחד עם זאת, מצלמה נסתרת מוסלקת שאינה מחוברת לרשת ולכן אינה מאפשרת צפייה בזמן אמת. בנוסף, לרוב היא מצלמת בטווח ראייה מצומצם ודורשת טעינה תקפה.

מצלמת IP

מצלמה דיגיטאלית, הקרויה גם כמצלמת רשת, מחוברת לאינטרנט באמצעות כבל או WIFI ועל כך מאפשרת צפייה רציפה במתרחש בבית בזמן אמת דרך תוכנה ייעודית במחשב או אפליקציה לטלפון חכם. מצלמות דיגיטאליות מודרניות מתקדמות מאפשרות צילום וידאו וסטילס וגם הקלטת שמע. לרוב, הנתונים נשמרים בכרטיס הזיכרון, ועל כך, קיימת אפשרות לצפייה חוזרת, כמו במקרים כאשר יש צורך להריץ את הסרטון אחורה כדי לצפות שוב בפריים חשוד כלשהו. מצלמות בייביסיטר מסוג זה מספקות איכות תמונה ברזולוציית HD ושלל אפשרויות מתקדמות, כגון זום, שינוי זוויות צפייה ועוד.

מצלמות נסתרות לחדר ילדים

מצלמת בייביסיטר – תכונות מתקדמות

  • מצלמות בייביסיטר מצוידות בחיישני תנועה מאפשרות תנאי הקלטה רק כאשר מתרחשת תנועה כלשהי בחלל. כך למשל, היא לא תשמור נתוני ההקלטה כל עוד התינוק ישן, אלא אם כן המטפלת מבצעת פעילות כלשהי בחלל החדר.
  • מצלמה עם אפשרויות צילום ברזולוציה גבוהה בתנאי תאורה נמוכים תבטיח כי נוכל לעקוב על המתרחש בחלל גם בלילה.
  • מצלמה עם שלט רחוק תאפשר תנאי שימוש נוחים ונגישים ושינוי הגדרות בזמן אמת.

חשוב לציין כי לעיתים קרובות מצלמה נסתרת לבית אחת אינה מספיקה. כך למשל, כאשר המצלמה מיועדת לשמירה על פעוט, יש להתקין מצלמה אחת בחדר ילדים ומצלמה נוספת בחלל הסלון. כדי לחסוך בעלויות, באזור בו מתרחשת עיקר הפעילות של התינוק ניתן להתקין את המצלמה המשוכללת, בעלת איכות צילום גבוהה ואופציות מתקדמות ובחלל הנוסף – מצלמה נסתרת רגילה.

אין תגיות

מאמרים דומים

תיעוד לגירושים
גילוי האזנות סתר
האזנת סתר
מצלמה זעירה בשידור ישיר WIFI
מצלמה נסתרת
מכשירי האזנה זעירים

כתבו תגובה

לקוחות מספרים עלינו

יש המון מוצרים באתר וניראה שהוא מתעדכן בעוד מוצרים כל פעם שאני נכנס והמחירים ללא תחרות!
shahar ben zion
shahar ben zion
20/12/2022
מחירים הוגנים ביותר והגיע די מהר. ממליצה!
sharon agronov
sharon agronov
04/12/2022
שירות אדיב ומהיר
מיטל יעקובי
מיטל יעקובי
19/10/2022
שירות ומענה מהיר מוצרים איכותיים
Eden Azulay
Eden Azulay
13/10/2022
spy logo
Call Now Button